Обговорення результатів опитування випускників Освітньо-професійної програми «Середня освіта (Мова і література (англійська))» другого (магістерського) рівня вищої освіти

30.01.23р. за участю стейкголдерів Євгенії Анатоліївни Луганцової (методист відділу організаційно-методичного супроводу розвитку обдарованості Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти) та Ірини Миколаївни Мирик (вчитель англійської та німецької мов Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Слов’янської міської ради) відбулася зустріч з метою обговорення результатів опитування, яке було проведено серед випускників ОПП «Середня освіта (Мова і література (англійська))» другого (магістерського) рівня вищої освіти. Під час зустрічі було обговорено інформацію щодо рівня задоволеності випускників-магістрів якістю освіти і станом освітнього процесу у ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет». Стейкголдери зауважили, що необхідним засобом підвищення якості освітніх послуг є орієнтація на студенцтво, а впровадження системи моніторингу якості освітніх послуг дозволяє забезпечити високий рівень підготовки магістрів, зробити вищу освіту привабливою та прогресивною. Учасники зустрічі надали оцінку представленим результатам та визначили тенденції щодо подальшого вдосконалення ОПП «Середня освіта (Мова і література (англійська))» другого (магістерського) рівня вищої освіти.