Залучення стейкхолдерів до освітнього процесу на ОП «Середня освіта (Фізична культура)

У грудні 2022 р. здобувачі освітніх програм «Середня освіта (Фізична культура» бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти брали участь у відкритій лекції та практичному занятті від фахівців-практиків та роботодавців.
13 грудня відбулась лекція-бесіда з вчителем фізичної культури вищої категорії Слов’янської ЗОШ I-III ступенів №4 Єфремовим В.С. на тему «Нова фізична культура для нової української школи». Лектор ознайомив студентів з модельною навчальною програмою, техніками формувального оцінювання з фізичного виховання та іншими важливими особливостями проведення занять з фізичного виховання у рамках реалізації НУШ.
20 грудня під час проведення практичного заняття з дисципліни «Основи медичних знань та цивільного захисту» було запрошено директора Краматорської ЗОШ I-III ступенів № 2 Новікова О.І. та фельдшера Бурова Ю.В. для висвітлення питань алгоритму надання долікарської допомоги під час занять фізичною культурою, спортивних заходів. Директор школи розповів студентам про організацію медико-педагогічного контролю на уроках фізичної культури, медик презентував особливості використання засобів невідкладної допомоги.