Проведення опитування здобувачів першого (бакалаврського) рівня ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)"

У грудні 2022 р. здобувачам першого (бакалаврського) рівня ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)" було запропоновано взяти участь в опитуванні, спрямованому на вдосконалення якості освітнього процесу.
Із цієї нагоди було проведено онлайн-зустріч стейкхолдерів Дєлєскє С.В. (директор Словʼянської ЗОШ № 8 І-ІІІ ступенів, учитель української мови та літератури), Самохвалова Л.В. (заступник директора Словʼянського педагогічного ліцею з наукової роботи)), членів робочої групи (проф. Біличенко О.Л., доц. Решетняк О.О.), гаранта ОПП (доц. Лисенко Н. В.), кураторів академічних груп (доценти Жижченко Л.Б., Рябініна І.М., Тендітна Н.М., Полякова Т.В.) філологічного факультету освітньо-професійної програми «Середня освіта (Українська мова і література)» спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література).
Зустрічі передували серйозна робота з вивчення думки здобувачів освіти, обговорення внесених раніше пропозицій щодо організації навчання за ОПП. Вивчалась думка здобувачів, роботодавців з орієнтацією на якість програм, що було доцільним і корисним, ураховуючи особливості дистанційної освіти.
З метою визначення рівня організації освітнього процесу за обраною програмою було сформовано питання анкети, і з електронної адреси ДДПУ на електронні скриньки респондентів надійшло посилання на опитування, у якому пропонувалося взяти участь.
Усі відповіді здобувачів є анонімними й будуть аналізувалися в узагальненому вигляді.
Зазначимо, що вищезгадана зустріч, як і опитування ректорату, проводилися з метою покращити освітній процес в університеті, зробити його більш якісним та студентоцентрованим.