Захист виробничої педагогічної (практичної) підготовки

11 листопада 2022 року на філологічному факультеті Державного вищого навчального закладу «Донбаського державного педагогічного університету» відбувся захист звітів виробничої педагогічної (практичної) підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Середня освіта (Українська мова та література)» та Середня освіта (Мова і література (англійська))». До заходу було залучено гарантів ОПП доц. Нестелєєва М.А., доц. Падалку Р.М. та запрошено фахівців-практиків інших закладів освіти, зокрема стейкхолдера, вчителя англійської мови ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 Мірошниченка Андрія Миколайовича. Присутність стейхолдерів забезпечила належний рівень перевірки набутих компетентностей і результатів навчання. Водночас роботодавці оцінили рівень підготовки здобувачів, їхню обізнаність зі шкільними програмами й освітніми процесами, адже професійне становлення майбутнього педагога забезпечується крізь призму практичної підготовки, у тому числі виробничої практики в початковій школі.