Проведення опитування здобувачів першого (бакалаврського) рівня ОПП "Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література (англійська))"

У грудні 2022 р. здобувачам першого (бакалаврського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) було запропоновано взяти участь в опитуванні, спрямованому на вдосконалення ОПП та освітнього процесу.
Із цієї нагоди було проведено онлайн-зустріч стейкхолдерів (Сулакова О.М. (заступник директора з НВР Словʼянської ЗОШ № 10 І-ІІІ ступенів, учитель української мови та літератури), Савченко Г.О. (заступник директора з НВР Словʼянської ЗОШ № 7 І-ІІІ ступенів, учитель англійської мови), членів групи забезпечення, гаранта (доцента кафедри української мови та літератури Рябініної І. М.), кураторів академічних груп філологічного факультету освітньо-професійної програми «Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова та література (англійська))» спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література).
Напередодні, на засіданні робочої групи, було вивчено думки здобувачів освіти, обговорено пропозиції щодо вдосконалення ОПП. Неабиякий інтерес становили питання стосовно бажання здобувачів вищої освіти залучитись до процесу перегляду ОП та процедур забезпечення її якості; реалізації права на вибір навчальних дисциплін; задоволення співвідношення теоретичної й практичної частин освітньої програми; зрозумілості форм та методів навчання, вибраних спеціалістами при викладанні дисциплін, що вивчаються.
Цікавими виявились пропозиції щодо залучення до викладання та організації освітнього процесу професіоналів-практиків, представників роботодавців.