Захист кваліфікаційних робіт на кафедрі дошкільної освіти

На кафедрі дошкільної освіти закінчилася атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти у формі захисту кваліфікаційних робіт.
Склад екзаменаційної комісії включав:
Голова Дмитрієва Ірина Володимирівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри технологій корекційної та інклюзивної освіти.
Члени: 1. Курінна Світлана Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дошкільної освіти
2. Кахіані Юлія Володимирівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти
3. Іванчук Сабіна Айдинівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти, секретар АК.
Із теплими побажаннями успіхів здобувачів привітали проректор з наукової роботи - доктор педагогічних наук, професор Набока Ольга Георгіївна, декан педагогічного факультету - доктор педагогічних наук, професор Співак Ярослав Олегович, стейкхолдер кафедри - кандидат педагогічних наук, доцент Стягунова Ольга Олександрівна.
Магістранти з успіхом захистили кваліфікаційні роботи на актуальні теми та показали високий рівень фахової підготовки!
Бажаємо нашим випускникам щасливої долі та реалізувати себе на професійному шляху!