ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ - ОДИН КРОК ДО ФАХІВЦЯ-ПРАКТИКА

28 грудня 2022 року на філологічному факультеті Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» пройшов останній екзамен Державної атестації здобувачів другого (магістерського) рівня ОПП «Середня освіта (Українська мова та література)» (гарант - Падалка Р.М.). Здобувачів вищої освіти вітали запрошені фахівці-практики, представники роботодавців та стейкхолдери інших закладів освіти: Ковальова Наталія Миколаївна, заступник директора з НВР Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради та Матюшина Людмила Володимирівна, заступник директора Словʼянського педагогічного ліцею, учитель української мови та літератури. Така компіляція закладів освіти є інтеграцією випускників Університету в освітню й наукову системи країни, зокрема впровадження досвіду та інноваційних методик здобувачів закладу вищої освіти в практику ЗЗСО. Це можливість розроблення, організації, координації та здійснення заходів у галузі співробітництва з питань освіти та науки між закладами вищої та середньої освіти, напрацювання пропозицій щодо його розширення та зміцнення.