Державні екзамени на філологічному факультету

На філологічному факультеті Державного вищого навчального закладу «Донбаського державного педагогічного університету» відбуваються державні атестаційні екзамени в магістратурі зі спеціальності та поєднаної спеціальності. 19 грудня 2022 року відбувся атестаційний екзамен з англійської мови з методикою навчання за освітньо-професійній програмі «Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова та література (англійська))» (гарант — доц. Нестелєєв М.А.) з підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 014 Середня освіта (Голова комісії — доктор педагогічних наук, проф. Панасенко Е.А.; Екзаменатор: к.ф.н., доц. Ананьян Е.Л.). До роботи екзаменаційної комісії було залучено і стейкхолдерів, зокрема вчителя англійської мови ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 Мірошниченка Андрія Миколайовича. Він розповів про пріоритетні напрямки використання інноваційних підходів у освітній та філологічній галузях освіти, а також надавав пропозиції щодо покращення якості практичної підготовки здобувачів вищої освіти та необхідних компетенцій для опанування цими інноваціями.