Підсумкова атестація у формі атестаційного екзамену з фізики та методики навчання фізики

28 грудня 2022 р. здобувачі магістерського РВО за ОП «Середня освіта (Фізика)» успішно склали підсумкову атестацію у формі атестаційного екзамену з фізики та методики навчання фізики.
За результатами підсумкової атестації 11 студентів здобули ступінь магістра за спеціальністю 014 Середня освіта (Фізика) та яким атестаційною комісією присвоєно кваліфікацію «Магістр середньої освіти (Фізика). Вчитель закладу загальної середньої освіти (Фізика)»
В роботі атестаційної комісії (в якості члена атестаційної комісії) брав участь стейкхолдер (з числа фахівців-практиків) – завідувач кафедри фізики і кіберфізичних систем Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Масич Віталій Васильович, який відзначив належний рівень підготовки здобувачів ступеня магістра, привітав з присвоєнням зазначеної кваліфікації та побажав випускникам успіхів у професійній діяльності!