Онлайн зустріч з психологом-практиком на тему «Досвід психологічного супроводу біженців на прикладі організації Charita (м. Брно)»

13.01.23 р. на кафедрі практичної психології відбулась онлайн зустріч з психологом-практиком Строяновською Оленою Василівною. О.В. Строяновська – є кандидатом психологічних наук, доцентом, гештальт-терапевтом, травмотерапевтом та практикуючим психологом благодійної організації Charita (м. Брно, Чехія), має досвід роботи практичним психологом – 22 роки. О.В.Строяновська поділилась зі здобувачами спеціальності 053 Психологія ОП «Практична психологія» досвідом психологічного супроводу біженців на прикладі організації Charita, розповіла про особливості організації психологічної допомоги біженцям, проблематику звернень та алгоритми реагування психолога на відповідні звернення. Під час зустрічі розібрали психологічні методи діагностики, корекції та консультування за допомогою метафоричних карт. Наприкінці зустрічі, О.В. Строяновська відповіла на запитання студентів щодо методів стабілізації та пошуку ресурсів у цей важкий період.