Зустріч робочої групи ОПП «Філософія» з стейтхолдерами та магістрантами

За ініціативою гаранта ОПП «Філософія» кандидата філософських наук, доцента кафедри філософії, історії та соціально-гуманітарних дисциплін Мартинова Романа Сергійовича 17 січня 2023 року відбулося заплановане засідання робочої групи з магістрантами 1 курсу та стейкхолдерами, а саме – докторкою філософських наук, завідувачкою кафедри філософії та суспільних наук Української медичної стоматологічної академії (м. Полтава) Дубініною Вірою Олександрівною, головним спеціалістом відділу з питань взаємодії з органами місцевого самоврядування Донецької обласної державної адміністрації Массабутіною Ольгою Володимирівною.
Захід відбувався в режимі інтерактиву – відкритого спілкування всіх учасників. Метою заходу було залучення до продуктивної та конструктивної дискусії з питань участі стейкхолдерів у наукових дослідженнях здобувачів ОПП 033 «Філософія».
Проведена зустріч показала високу ефективність діалогу, у ході якого учасники отримали можливість вільно обмінюватися думками, висловлювали пропозиції та ділились надіями.
Наприкінці зустрічі викладачі кафедри філософії, історії та соціально-гуманітарних дисциплін і магістранти висловили щиру вдячність стейкхолдерам за цікаву і змістовну зустріч та висловили сподівання про подальшу плідну співпрацю.