Атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія

15, 16 та 26 грудня 2022 року на факультеті гуманітарної та економічної освіти відбулася онлайн атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія денної та заочної форм навчання.
Роботу атестаційної комісії відкрили перший проректор ДДПУ, доктор педагогічних наук, професор Набока Ольга Георгіївна; декан ФГЕО, доктор педагогічних наук, професор Саяпіна Світлана Анатоліївна, голова комісії, доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри фізичної терапії, фізичного виховання та біології Дичко В.В.; стейкголдер освітньої програми «Психологія», начальник відділу активної підтримки безробітних Слов’янського МЦЗ Глущенко С.І.; завідувач кафедри психології, кандидат психологічних наук, професор Мелоян А.Е. та член комісії, секретар, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Погрібна А.О.