Робота атестаційної комісії спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) другого (магістерського) рівня вищої освіти

28 грудня 2022 року на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбувся кваліфікаційний екзамен в форматі онлайн для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)».
Роботу атестаційної комісії відкрили словами привітання декан факультет початкової, технологічної та професійної освіти, доктор педагогічних наук, професор Хижняк Інна Анатоліївна, голова комісії, доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної роботи Коношенко Сергій Володимирович; члени комісії: завідувач кафедри теорії і практики технологічної та професійної освіти, доктор педагогічних наук, професор Бондаренко Володимир Іванович та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і практики технологічної та професійної освіти Вовк Надія Валентинівна.
Перевіряв та оцінював рівень і якість професійної підготовки здобувачів-випускників другого (магістерського) рівня вищої освіти, володіння ними загальними та спеціальними (фаховими) компетентностями доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії і практики технологічної та професійної освіти Стешенко Володимир Васильович. До перевірки робіт був залучений стейкголдер освітньої програми «Середня освіта (Трудове навчання та технології)», Цина Андрій Юрійович – завідувач кафедри теорії і методики технологічної освіти, доктор педагогічних наук, професор, Полтавського національного педагогічного університету, м. Полтава.
Магістранти засвідчили високий рівень професійно-практичної, педагогічної та психологічної підготовки здобувачів до професійної діяльності в закладах середньої освіти. Випускникам присвоєно професійну кваліфікацію «Магістр середньої освіти (Трудове навчання та технології). Вчитель трудового навчання та технологій закладу загальної середньої освіти».