Засідання робочої групи та стейкголдерів освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи» та освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки»

09 листопада 2022 року на кафедрі педагогіки вищої школи факультету гуманітарної та економічної освіти ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет відбулося чергове засідання робочої групи та стейкголдерів ОПП Педагогіка вищої школи та ОНП Освітні, педагогічні науки, на якому обговорювалися та затверджувалися теми дисертацій здобувачів 1 курсу третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти та магістерських робіт здобувачів 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти.
В обговоренні взяли участь: гарант ОНП проф. Саяпіна Світлана Анатоліївна, гарант ОПП проф. Топольник Яна Володимирівна, викладачі кафедри ПВШ, стейкголдери: директор Комунального закладу «Покровський педагогічний коледж» к.пед.н. Олійник Олена Іванівна, в.о. ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Краматорськ) к.пед.н., доц. Бурцева Юлія Олександрівна, директор Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Гусейнов Самандар Надирович, директор Слов’янського енергобудівного фахового коледжу Турка Віктор Миколайович, директор Державного закладу професійної освіти «Сіверський професійний ліцей» Стиранець Володимир Іванович та здобувач 4 курсу третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Іотковська Марина Олександрівна.
Учасники засідання зазначили, що кваліфікаційні роботи магістрантів передбачають самостійне розв’язання складної задачі у сфері освітніх, педагогічних наук, що потребує проведення досліджень та/або здійснення інновацій, характеризується невизначеністю умов і вимог. Дисертації аспірантів повинні містити нові науково обґрунтовані результати проведених здобувачем досліджень, які виконують конкретне наукове завдання, що має істотне значення для галузі знань 01 Освіта / Педагогіка.