Наукова робота зі стейкхолдерами на кафедрі соціальної роботи

У рамках співпраці зі стейкхолдерами (Кобзиста Анна Вікторівна – заступниця директора Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слов’янської міської ради; Копилова Поліна Олександрівна – адміністраторка Центру надання адміністративних послуг міста Слов’янська), викладачем кафедри соціальної роботи Пліском Євгеном Юрійовичем організовано сумісну наукову роботу, за результатами якої опубліковано наукову статтю на тему: «Державне забезпечення соціального захисту та соціальної роботи з населенням» (наукове видання: Наукові студії: зб. наук. праць. За матеріалами Всеукраїнської науково-практичної конференції «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти». 2022. Вип. 8). Сумісне наукове дослідження присвячене аналізу системи надання соціальних послуг та реалізації вдалих механізмів соціальної політики країни, закріплених нормативно-правовою базою, пошуку вирішенню соціальних потреб окремих груп населення та перспективі подальшого розвитку соціальної роботи.