Засідання кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології зі стейкхолдерами щодо обговорення перегляду освітньої програми, доповнення змісту навчальних предметів освітньої програми 227 Фізична терапія, ерготерапія першого (бакалаврського) рівня

9 листопада відбулося засідання кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології зі стейкхолдерами – представниками роботодавців: Олексієм Яковленком, директором Комунального некомерційного підприємства «Обласне теріторіальне медичне об'єднання», м. Краматорськ та Іриною Собко, завідувачкою відділу «Постава» реабілітаційного центра Євмінова, м. Київ.
Під час зустрічі, яка проходила онлайн на платформі Google Meet, було розглянуто і обговорено широке коло питань, що стосуються якості підготовки та працевлаштування випускників спеціальності «227 Фізична терапія, ерготерапія». Стейкхолдери обмінялися думками щодо оновлення змісту освітньо-професійної програми «Фізична терапія, ерготерапія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, переліку й змісту освітніх компонентів та фахових компетентностей, необхідних для підготовки конкурентоспроможних на ринку праці фізичних терапевтів та ерготерапевтів.
Представники установ висловили підтримку напрямку розвитку кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології та задекларували готовність до подальшої співпраці. Також розповіли про конкретні навички, яких вони потребують від випускників спеціальності, вказали на сильні сторони освітніх програм та надали свої пропозиції з їх оновлення.
Дякуємо колегам за співпрацю та цікаві пропозиції.