Круглий стіл «Соціальна робота з внутрішньо переміщеними особами»

Сьогодні 03.11.2022 на кафедрі соціальної роботи пройшло засідання Круглого столу на тему: «Соціальна робота з внутрішньо переміщеними особами». Захід був присвячений Дню працівника соціальної сфери, який Україна відзначає на початку листопада. Учасниками засідання були викладачі кафедри, студенти спеціальностей 231 Соціальна робота, 232 Соціальне забезпечення та стейкхолдери від державних і громадських організацій соціальної сфери ( Головаченко Ганна Миколаївна – начальниця Центру надання адміністративних послуг м. Слов’янська, Пасічник Катерина Іванівна – заступниця начальника управління соціального захисту населення Слов'янської міської ради, Кобзиста Анна Вікторівна – заступниця директора Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слов’янської міської ради», Корчак Наталія - проєктна менеджерка ГО«Правополіс», Сікало Марина Станіславівна – заступниця директора з виховної роботи Санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто» м. Святогірська).
Під час роботи здобувачами вищої освіти були розкриті теоретичні питання сутності та причин виникнення ВПО, їх основні проблеми, правова база соціальної роботи, суб’єкти та зміст надання соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам. Практичну складову допомоги ВПО (організація роботи гарячої лінії військово-цивільної адміністрації, обсяг роботи УСЗН у воєнний час та гуманітарні проєкти ГО) висвітлили у своїх доповідях стейкхолдери. Окремо були розглянуті особливості соціальної роботи з біженцями закордоном (Республіка Польща, Литва, Італія).