2.11.22р. за участю стейкголдерів Євгенії Анатоліївни Луганцової (методист відділу організаційно-методичного супроводу розвитку обдарованості Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти) та Ірини Миколаївни Мирик (вчитель англійської та німецької мов Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Слов’янської міської ради) було проведено засідання наукового гуртка «Інноваційні підходи в навчанні іноземних мов на сучасному етапі розвитку освіти» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)). Тематика заняття: «Нова українська школа ‒ виклики сьогодення в контексті навчання іноземної мови». Стекголдери представили цікавий та змістовний презентаційний матеріал, за допомогою якого було розкрито мету та формулу НУШ; визначено ключові компетентності як динамічну комбінацію знань, способів мислення, поглядів, цінностей, навичок, умінь, інших особистих якостей, що визначає здатність особи успішно провадити професійну та/або подальшу навчальну діяльність; прокоментовано компетентність 02/ Спілкування іноземними мовами як уміння належно розуміти висловлене іноземною мовою, усно і письмово висловлювати і тлумачити поняття, думки, почуття, факти та погляди (через слухання, говоріння, читання і письмо) у широкому діапазоні соціальних і культурних контекстів, а також як уміння посередницької діяльності та міжкультурного спілкування. Є.А. Луганцова та І.М. Мирик поділилися власним досвідом навчання іноземним мовам за вимогами НУШ та познайомили здобувачів зі своїми навчально-методичними напрацювання. У зустрічі взяли участь завідувач кафедри германської та слов’янської філології, професор В.А. Глущенко, доценти кафедри германської та слов’янської філології Е.Л. Ананьян (гарант освітньої програми), Г.І. Капніна, І.Б. Коротяєва, А.А. Рубан та старший викладач кафедри германської та слов’янської філології М.Ю. Руденко. Засідання наукового гуртка пройшло динамічно, результативно та продуктивно.