Онлайн-зустріч здобувачів зі стейкхолдером на початку роботи над магістерським дослідженням та курсовими на кафедрі ФТФВБ

31 жовтня 2022 року відбулись збори здобувачів спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) 1 курсу магістерського рівня і 3 курсу бакалаврського рівня вищої освіти під керівництвом доцентів кафедри ФТФВБ І.Ю Курільченко та І.В. Кушакової. Метою онлайн-зустрічі стало обговорення актуальних напрямів наукових досліджень в галузі методики навчання біології та основ здоров’я, а також орієнтування здобувачів на визначення тем курсових та магістерських робіт. У заході брала участь представник стейкхолдерів з боку фахівців-практиків Горєлікова Тетяна Володимирівна, директор центру професійного розвитку педагогічних працівників Слов’янської територіальної громади Донецької області, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, яка ознайомила здобувачів з найбільш важливими на сьогодні питаннями в сфері педагогічної діяльності, що можуть стати предметом наукового дослідження майбутніх вчителів біології та основ здоров’я. Ця інформація виявилась цікавою для студентів і викладачів, значна кількість здобувачів скористалась порадами фахівця-практика при визначенні теми наукової роботи.