Нарада зі стейкхолдерамі щодо роботи за освітньою програмою «Фізична терапія, ерготерапія» бакалаврського рівня вищої освіти

8 грудня на кафедрі фізичної терапії, фізичного виховання та біології відбулась нарада групи забезпечення та робочої групи спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія зі стейкхолдерами, на яку були запрошені випускники та представники роботодавців: Олексієм Яковленком, директором Комунального некомерційного підприємства «Обласне теріторіальне медичне об'єднання», м. Краматорськ та Іриною Собко, завідувачкою відділу «Постава» реабілітаційного центра Євмінова, м. Київ; Антоном Ертугановим, ерготерапевтом реабілітаційного відділення КНП Дружківска міська лікарня № 2; Олександр Кучинський, ерготерапевт та фізичний терапевт реабілітаційного відділення КНП Міська лікарня № 3, м. Краматорськ.
Члени групи забезпечення спеціальності на чолі із завідувачем кафедри ФТФВБ, професором Дичко В.В., отримали позитивні відгуки щодо рецензування пакетів завдань для державної атестації спеціальності, які було потім затверджено.
Також випускники та представники роботодавців взяли участь у визначенні та обговоренні наукових напрямків для курсових досліджень на наступний семестр з освітнього компоненту «Фізіологія рухової активності» та запропонували ввести до переліку наступні теми: «Фізіологічні особливості адаптації дітей дошкільного та шкільного віку до фізичних навантажень», «Фізіологічні особливості адаптації осіб зрілого та похилого віку до фізичних навантажень», «Особливості фізичних тренувань в умовах різних погодних умовах».
Нарада пройшла плідно, було накреслено шляхи подальшої співпраці групи забезпечення спеціальності зі стейкхолдерами.