Відкрите практичне заняття професіонала-практика

8 грудня відбулось відкрите практичне заняття на тему: «Комплекс силових вправ на профілакторі Євмінова при грижах міжхребцевого диску та протрузіях», яке проводив Тарас Безгодов, фізичний терапевт філії реабілітаційного центра Євмінова у м. Нікополь. Заняття проводилось для 4 курсу студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія ДВНЗ «ДДПУ», а також науково-педагогічних працівників кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології.
Тарас Борисович особисто показав студентам правильність та особливості виконання комплексу силових вправ на профілакторі Євмінова при дегенеративно-дистрофічних змінах в міжхребцевих дисках. В ході бесіди зі студентами він наголосив на необхідності мотивувати пацієнтів до систематичних занять лікувальною фізичною культурою, які допомагають відновити кровопостачання хребта та правильно, з фізіологічної точки зору, навантажувати різні групи м’язів. Тарас Борисович надав рекомендації щодо спілкування з пацієнтами, правильного та раціонального підбору фізичних вправ при різних захворюваннях хребта.
Дякуємо шановному Тарасу Борисовичу за цікаву інформацію, за особистий час, за отримані позитивні емоції та обмін цінним досвідом.