Захід до Дня Гідності і Свободи

До Дня Гідності та Свободи 21 листопада 2022 р. Проведено виховну годину зі здобувачами спеціальності 014 СО (Мова і література (англійська, німецька)) першого (бакалаврського) освітньо-квалілфікаційного рівня за участю гаранта (Пампури Світлани Юріївни) та стейкголдера (Бурковської Оксани Йосипівни – кандидата філологічних наук, доцента кафедри мовних та гуманітарних дисциплін Донецького національного медичного університету, випускниці ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» спеціальності «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська, німецька») ОП «Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька))». Було приділено увагу обговоренню питань «Що таке людська й особиста гідність?», «Що означає бути гідною людиною?», обговоренню проблеми співвідношення свободи людини та соціальної відповідальності. Розповідали про історичні події, пов'язані з початком двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року). Було вшновано пам'ять загиблих під час тих подій, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору. Під час обговорення впливу подій Революції Гідності на подальший розвиток українського суспільства увагу здобувачів освіти було зазначено такі її результати: вихід України із зони впливу Росії в економічній та політичній сферах; скасування позаблокового статусу України; початок масштабної реформи Збройних сил України.