Відкрите засідання кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології зі стейкхолдерами та студентами щодо обговорення актуальності та змісту вибіркових дисциплін освітньої програми 227 Фізична терапія, ерготерапія першого (бакалаврського) рівня в

12 жовтня відбулося відкрите засідання кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології зі студентами спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та стейкхолдерами – представниками роботодавців та науковців України: доктором педагогічних наук, завідувачем кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Хмельницького національного університету Олександром Солтиком, доцентом кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Хмельницького національного університету Тетяною Чопик, кандидатом медичних наук, директором некомерційного підприємства «Обласне територіальне медичне об’єднання» Олексієм Яковленком (м. Краматорськ); директоркою КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Слов'янської міської ради Донецької області» Оксаною Сабардак.
Зустріч проходила на онлайн на платформі Google Meet, колеги поділилися досвідом реалізації принципу вибірковості дисциплін у бакалавріаті та магістратурі Хмельницького національного університету. Зі здобувачами вищої освіти та стейкхолдерами обговорювались питання актуальності та змісту вибіркових дисциплін освітньої програми 227 Фізична терапія, ерготерапія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. В результаті рекомендовано оновити перелік вибіркових дисциплін для студентів цієї спеціальності у зв’язку зі зміною принципу реалізації вибірковості.