Рецензування пакетів завдань із практичної підготовки ОП «Початкова освіта» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за участі стейкхолдерів

У жовтні відбулося онлайн-засідання кафедри теорії і практики початкової освіти щодо утвердження пакетів завдань, націлених на реалізацію практико зорієнтованого підходу в навчанні, що має забезпечити входження в професію вже з першого року здобуття освіти за фахом. Запропоновані матеріали були представлені укладачами – І. Вікторенко (д. пед. н., професор кафедри теорії і практики початкової освіти), І. Хижняк (д. пед. н., професор кафедри теорії і практики початкової освіти), які аргументували їхню практичну корисність і запровадження в освітній процес здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. В обговоренні активну участь взяли стейкхолдери – О. Валюх (директор КЗ «Святогірський ЗЗСО І–ІІІ ступенів Святогірської міської ради Донецької області»), Н. Міщенко (учитель вищої категорії, учителя-методиста Краматорської української гімназії, фахівець із початкової освіти), які наголосили на доцільності наскрізної підготовки здобувачів початкової освіти впродовж 4-х років і на необхідності укладання кожним практикантом власної практичної теорії, що має допомогти якісному проходженню практичної підготовки.