Залучення стейкхолдерів до проведення предметно-фахової практичної підготовки магістрантів спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)

У процесі проведення предметно-фахової практичної підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) за участі стейкхолдерів з Донецького обласного еколого-натуралістичного центру і науковців Регіонального ландшафтного парку «Краматорський» відбувся науковий семінар у режимі відеоконференції. Провідним науковим співробітником РЛП «Краматорський» Олексієм Ігоровичем Погребняком представлено доповідь на тему «Гриби Донецької області», у ході якої здобувачі-практиканти отримали можливість поглибити свої знання про видовий склад грибів місцевих біоценозів, їх значення і охорону. Наведені у доповіді дані здобувачі використали при виконанні завдань практики, а також інформація, представлена науковцем, допоможе магістрантам зорієнтуватись у можливих напрямках майбутньої дослідницької діяльності з біології зі школярами.
У якості слухачів у семінарі також взяли участь представники учнівської молоді Донецької області 10-18 років, що дало можливість доценту кафедри ФТФВіБ І.Ю. Курільченко та І.В. Кушаковій провести профорієнтаційну роботу щодо вступу до ДДПУ на освітню програму «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» бакалаврського і магістерського рівнів.