Установча зустріч з стейкхолдерами

На минулому тижні відбулося засідання робочої групи освітньо-професійної програми 033 «Філософія» зі стейкхолдерами – докторкою філос. наук, доц., завідувачкою кафедри філософії та суспільних наук Української медичної стоматологічної академії (м. Полтава) Дубініною Вірою Олександрівною, докторкою філософських наук, професоркою кафедри освітніх технологій та охорони праці Української інженерно-педагогічної академії (Учбово-науковий професійно-педагогічний інститут, м. Бахмут) Богдановою Наталією Григорівною, головним спеціалістом відділу з питань взаємодії з органами місцевого самоврядування управління із забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Донецької обласної державної адміністрації Массабутіною Ольгою Володимирівною і магістранткою 1 курсу (033 «Філософія») Дьяковською Тамарою Володимирівною.
Гарант освітньо-професійної програми канд.філос.н, доцент кафедри філософії, історії та соціально-гуманітарних дисциплін Мартинов Роман Сергійович представив стейкхолдерів з якими будуть підтримувати зв'язок, на протязі усього учбового року, здобувачі і викладачі кафедри. У ході жвавого обговорення членами робочої групи зі стейкхолдерами було розроблено та затверджено план заходів роботи на учбовий 2022-2023 рік.
Зустріч виявилась цікавою та стала корисною і для викладачів, і для стейкхолдерів.