НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ІІ КУРСУ МАГІСТЕРСЬКОГО РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 073 МЕНЕДЖМЕНТ

17 жовтня 2022 р. за участю стейкголдерів: Башкаєва Володимира Геннадієвича – заступника директора Словміськводоканалу, Ярової Альони Леонідівни – начальника управління комунальної власності Слов’янської ВЦА, Мелешко Лілії Анатоліївни – директора Комунального закладу «Билбасівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Слов'янської районної ради Донецької області було проведено настановчу конференцію з виробничої практичної підготовки для здобувачів ІІ курсу магістерського рівня вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент денної та заочної форми навчання.
Ярова О.Л. наголосила, що практична підготовка студентів є невід'ємною складовою освітньо-професійної програми підготовки студентів, становить важливу та обов'язкову ланку в підготовці висококваліфікованих спеціалістів до майбутньої діяльності за фахом.
Стейкголдери прокоментували мету та основні завдання виробничої практичної підготовки.
Завідувачка кафедрою док.пед.наук, доцент Любов Вікторівна Гончар зосередила увагу здобувачів на особливостях проходження практичної підготовки під час воєнного стану та вимогах щодо підготовки її результатів.