На факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбулася онлайн-конференція щодо інтегрованої науково-практичної підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, що передбачає послідовне виконання магістерського дослідження з методик навчання дисциплін початкової школи у взаємозв’язку з проходженням виробничої практичної підготовки впродовж навчання в магістратурі. Основні вимоги стосовно реалізації практичної діяльності та написання кваліфікаційної роботи були представлені І. Вікторенко (д. пед. н., професор кафедри теорії і практики початкової освіти, керівник практичної підготовки), І. Хижняк (д. пед. н., професор, декан факультету ПТПО), Л. Гавріловою (д. пед. н., професор, завідувачка кафедри теорії і практики початкової освіти).
Онлайн-конференція відбулася за участі стейкхолдерів: С. Крапівіної (директорка Слов’янського ЗЗСО № 19 Слов’янської міської ради Донецької області), М. Головань (завідувачка методичного кабінету при відділі освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради), В. Стрілець (учителька початкових класів Шандриголівської ЗОШ Лиманської міської ради), А. Єфіменко (здобувачка ОП «Початкова освіта» спеціальності 013 Початкова освіта 2021 р.), які наголосили на доцільності впровадження технології інтегрованої науково-практичної підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти під час підготовки кваліфікаційної роботи зі спеціальності 013 Початкова освіта на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти та надали методичні настанови щодо результативного проходження практичної підготовки в умовах онлайн та змішаного навчання.