Українсько-польський освітній діалог

У межах святкування 90-річчя Донецької області із 17 жовтня 2022 р. до 21 жовтня 2022р. відбувся науково-методичний семінар із міжнародною участю «Міжкультурна комунікація: українсько-польський освітній діалог», здійснений в on-line форматі GOOGL MEET. Це сприяло поглибленню теоретичних та практичних знань, умінь, навичок здобувачів із фахових (професійних) дисциплін ОПП «Середня освіта (Українська мова і література)» та «Середня освіта (Українська мова і література).Середня освіта (Мова та література (англійська))» другого (магістерського) рівнів вищої освіти (гаранти освітніх програм доц.Падалка Р.М. та доц.Нестелєєв М.А.). Стейкхолдери та практики зі спеціальностей ОПП Сисюк Наталія Іванівна, заступник директора з НВР Словʼянської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів, та вчитель англійської мови ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 Мірошниченко Андрій Миколайович були присутніми під час підписання умови про співпрацю між Донбаським державним педагогічним університетом (Слов’янськ-Дніпро, Україна) та Університетом Марії Склодовської-Кюрі в Любліні (Люблін, Польща) та умови про співпрацю між Донбаським державним педагогічним університетом (Слов’янськ-Дніпро, Україна) та Фундацією Porta Vitae w Ukrainie (Пйотркув-Трибунальський, Poska), головою цього фонду є Юрій Березівський. Це уможливить усвідомлення необхідності подальшого навчання, вивчення, аналізу, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду, систематично підвищувати професійну кваліфікацію здобувачів другого (магістерського) рівнів вищої освіти в Республіці Польща.