Круглий стіл на тему: «Вчитель фізики у сучасному закладі загальної середньої освіти»

21 жовтня 2022 р. на фізико-математичному факультеті ДДПУ відбувся круглий стіл на тему «Вчитель фізики у сучасному закладі загальної середньої освіти» із залученням стейкхолдерів ОП «Середня освіта (Фізика)» магістерського РВО: представника роботодавця Іванова Сергія Юрійовича (директор КЗ «Хрестищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Слов'янської районної ради Донецької області) та
здобувача магістерського РВО за ОП «Середня освіта (Фізика)» Єкімова Євгенія Олександровича.
Під час зустрічі було акцентовано увагу на доцільності обговорення та обміну досвідом щодо підготовки висококваліфікованих кадрів для ЗЗСО в умовах воєнного стану.
Впродовж зустрічі було окреслено загальну проблему катастрофічної нестачі вчителів фізики у сучасних ЗЗСО (як сільських так і міських) та шляхи залучення абітурієнтів на навчання за спеціальністю 014 Середня освіта (Фізика).
Окрім запрошення на роботу, студенти отримали від роботодавців інформацію щодо
реального стану справ з навчання фізиці та можливостей сучасних ЗЗСО щодо підтримки та зацікавлення у професійному зростанні молодих фахівців.