Захід до 90-річчя Донецької області

18 вересня 2022 року на філологічному факультеті Донбаського державного педагогічного університету було проведено захід, присвячений 31-й річниці незалежності України та 90-річчю Донецької області, у формі кураторську годину для здобувачів другого (магістерського) рівня ОПП «Середня освіта (Українська мова та література)» та Середня освіта (Мова і література (англійська))». До заходу було залучено гарантів ОПП доц. Нестелєєва М.А., доц. Падалку Р.М. та запрошено фахівців-практиків інших закладів освіти, зокрема вчителя англійської мови ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 Мірошниченка Андрія Миколайовича. Студенти й запрошені викладачі зробили виступи про визначних історичних особистостей і сучасних діячів України, а також про захисників української державності. Подібні заходи дають можливість гармонійно поєднати професійну та виховну підготовку здобувачів освітніх програм.