Практичний семінар «Психологічний супровід дітей з особливими потребами в умовах воєнного стану»

31 жовтня 2022 р. відбувся семінар для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія на тему: «Психологічний супровід дітей з особливими потребами в умовах воєнного стану». У семінарі прийняли активну участь здобувачі 2-4 курсів денної та заочної форм навчання факультету гуманітарної та економічної освіти, викладачі кафедри психології, а також фахівці-консультанти інклюзивно-ресурсного центру.
Організаторами цього заходу були доцент кафедри психології Степаненко Лариса Вікторівна та стейкхолдер першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Головко Вікторія Анатоліївна – директор інклюзивно-ресурсного центру м. Бахмут.
З доповіддю та презентацією проблеми психологічного супровіду дітей з особливими потребами виступила фахівець-консультант інклюзивно-ресурсного центру Дорошенко Наталія. Визначенні та розкриті пріоритетні напрямки психологічного супроводу дітей з особливими потребами: розглянуті питання мети, завдань, застосування міжнародного класифікатора функціональності (МКФ) для дітей та підлітків; визначені проблеми інклюзивного навчання; проаналізовані труднощі дітей з особливими потребами в умовах воєнного стану.