Всеукраїнська науково-практична конференція кафедри дошкільної освіти

27 жовтня 2022 р. відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Психолого-педагогічний і соціальний супровід дитинства в контексті сучасної парадигми освіти», організатором якої була кафедра дошкільної освіти.
Участь у заході взяли науково-педагогічні працівники педагогічних ЗВО України, практичні працівники ЗДО, стейкхолдери кафедри (Золотарьова Г.Я., Корнєєва О.Л., Полєва Ю.Е., Стягунова О.О., Темнікова І.М.).
Робота конференції здійснювалася за такими напрямами:
1. Теоретико-методологічні проблеми психолого-педагогічного і соціального супроводу дитинства
2. Досвід реалізації технологій психолого-педагогічного і соціального супроводу дитинства в освітньому просторі
3. Підготовка фахівців в контексті парадигми психолого-педагогічного і соціального супроводу дитинства.
Результати конференції викладені у збірнику доповідей.