Майстер-клас від стейкхолдерів на ОП «Середня освіта (Фізична культура)»

На факультеті фізичного виховання стейкхолдери активно беруть участь в освітньому процесі. Так, 29 вересня 2022 р. Василій Єфремов - вчитель фізичної культури, вчитель вищої категорії ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Слов’янської міської ради та Оксана Трофімова - вчителька фізичної культури, вчителька вищої категорії Ліцею №4 «Успіх» Краматорської міської ради провели майстер-класи за темою "Проведення уроків фізичної культури в умовах онлайн-навчання" для здобувачів спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура). Досвідчені практики ознайомили присутніх з особливостями організації та проведення уроків фізичної культури у форматі дистанційного та асинхронного навчання, специфічними методиками організації навчання школярів фізичним вправам, дотримання правил здорового способу життя, зміцнення здоров’я. Також стейкхолдери продемонстрували використання різних освітніх платформ, методи мотивації дітей до самостійних занять фізичною культурою в залежності від віку та індивідуальних особливостей.