Гостьові лекції «ВСТУП ДО ЛОГОТЕРАПІЇ» від Равіна, доктора Саймона Кауена

Протягом вересня 2022 р. здобувачі першого бакалаврського рівня вищої освіти ОПП «Практична психологія» ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» прослухали цикл лекцій «Вступ до логотерапії» від Равіна, доктора Саймона Кауена, директора Інституту юдаїки та цивілізації в Мельбурні, Австралія. Цей Інститут вивчає зв’язок між духовністю та мистецтвом, наукою та цінностями суспільства в цілому. Окрім висвячення в равини, доктор Саймон Кауен має ступінь доктора соціальної філософії. Він викладає в Монаш Університеті, Мельбурн, Австралія.
Доктор Саймон Кауена переклав низку творів Віктора Франкла англійською мовою та є автором «Перевідкриття людини» – це психологічні твори Віктора Франкла про людину в образі Божественного. Він також написав низку книг про універсальну етику та її застосування, включаючи «Теорію та практику універсальної етики – Закони Ноахіда».
Науковець прочитав здобувачам вищої освіти цикл лекцій (Лекція 1 «Логотерапія як терапія колективних та індивідуальних криз та травм». Лекція 2 «Власний інтелектуальний шлях Віктора Франкла до логотерапії». Лекція 3 «Логотерапія як додаткова терапія». Лекція 4 «Самотранседентація для всіх». Лекція 5 «Загальнолюдські цінності та людське сумління»).