СПІВПРАЦЯ ЗІ СТЕЙКГОЛДЕРАМИ: ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ» Освітня програма «Середня освіта (Мова і література (англійська))» другого (магістерського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Мова

28.09.22р. за участю стейкголдерів Євгенії Анатоліївни Луганцової (методист відділу організаційно-методичного супроводу розвитку обдарованості Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти) та Ірини Миколаївни Мирик (вчитель англійської та німецької мов Слов`янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Слов`янської міської ради) було проведено відкриту лекцію для здобувачів ІІ курсу магістратури спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)) на тему «Проєктна технологія на уроках англійської мови в закладах загальної середньої освіти» в межах вивчення навчальної дисципліни «Інноваційні технології навчання іноземної мови» (викладач навчальної дисципліни доц. І.Б. Коротяєва). Стейкголдери поділилися прогресивним досвідом використання методу проєктів на уроці англійської мови, акцентували його переваги. Було підкреслено, що сьогодні вкрай важливо надати процесу навчання проблемного характеру, навчити учнів самостійно знаходити та формулювати проблеми, формувати навички пізнавальної і дослідницької діяльності, розвивати в них навички критичного мислення. На лекцію було запрошено гаранта освітньої програми доц. Е.Л. Ананьян, керівника групи забезпечення проф. В.А. Глущенко та члена робочої групи стар. викл. М.Ю. Руденко. Лекція пройшла динамічно, результативно та продуктивно.