Всеукраїнський науково-практичний круглий стіл «Рівень задоволеності життям та рівень психологічного благополуччя студентської молоді в умовах пандемії»

Викладачі кафедри практичної психології на чолі із докторкою педагогічних наук, професоркою Е.А.Панасенко та здобувачі першого бакалаврського рівня вищої освіти ОПП «Практична психологія» ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» 27 вересня 2022 р. взяли участь в роботі Всеукраїнського науково-практичного круглого столу «Рівень задоволеності життям та рівень психологічного благополуччя студентської молоді в умовах пандемії» у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.
На пленарному засіданні виступив стейкхолдер доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри практичної психології Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова Олександр Якович Митник із доповіддю на тему «Розвиток професійно успішної особистості у процесі електронного навчання».
Завідувачка кафедри практичної психології, докторка педагогічних наук, професорка Елліна Анатоліївна Панасенко у своєму виступі на тему «Депресія в умовах глобальних викликів ХХІ ст.: причини, симптоми та техніки психологічної допомоги» наголосила, що під час повномасштабної війни діти та молодь зіштовхнулися з двома типами травматичних подій: це несподівані травматичні події та довготривалі несприятливі події. Проте, попри нелюдські умови, діти та молодь мають величезний потенціал життєстійкості, що дозволяє їм вирости та стати повноцінними індивідами всупереч отриманим психологічним травмам.