Професійне свято на педагогічному факультеті

Різнобарвна осінь багата на різноманітні події та свята. Головним з них для дошкільних педагогів є Всеукраїнський День дошкілля, який святкують в останню неділю вересня.
Керівник закладу, вихователь, методист, музичний керівник, інструктор з фізкультури, помічник вихователя, кухар, медична сестра та інші працівники закладів дошкільної освіти – це ті люди, які щодня зустрічають малюків, дарують їм щирі посмішки, годують смачними обідами, знайомлять зі Всесвітом, його красою та філософією, мудрістю та законами життя.
Цього року стейкхолдери кафедри дошкільної освіти (Корнєєва О.Л., Дьома С.І., Огурцова С.В.) долучилися до створення вітальних листівок. Вони із задоволенням допомагали здобувачам вищої освіти обирати цікаві світлини з життя дошкілля, консультували щодо підбору музикального контенту.
Попри все на світі, педагоги тримають свій освітянський фронт, аби наші Захисники були впевнені, що позаду – міцний та впевнений тил.