Гостьова лекція із участю стейкхолдерів

За ініціативою доц. кафедри дошкільної освіти Іванчук С.А. 29 вересня відбулася гостьова лекція для студентів 3 курсу спеціальності Дошкільна освіта з дисципліни «Основи природознавства з методикою» на тему «Регіональний ландшафтній парк «Краматорський» Відчуй природу!»
Запрошеними гостями були:
Лимаренко Валентина – завідувач відділу краєзнавства та туризму Донецького обласного навчально-методичного центру культури Управління культури і туризму ДонОда,
Перрова Лариса – методист відділу,
Гладков Юрій – методист відділу.
Стягунова Ольга – завідувач відділу дошкільної освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, стейкхолдер кафедри дошкільної освіти.
Калє Олександра – провідний фахівець зі зв'язків з громадськістю та пресою регіонального ландшафтного парку «Краматорський».
Кочнєва Софія, випускниця педагогічного факультету, а нині – фахівець з екологічної освіти регіонального ландшафтного парку «Краматорський» розповіла про структуру та основні напрямки діяльності РЛП «Краматорський», познайомила з типовими представниками флори і фауни, особливостями ландшафту та відмінностями різних ділянок. Для більш глибокого засвоєння матеріалу учасникам був запропонований цікавий тест, за підсумками якого найактивніші студенти отримали подарунки від Парку. Також увагу приділили важливості популяризації об’єктів природно-заповідного фонду, в тому числі, за допомогою візуальних засобів. Поговорили з учасниками про досвід створення рекламних матеріалів РЛП «Краматорський» та надали рекомендації щодо розробки буклетів та плакатів екологічного змісту.