Сучасний погляд на патріотичне виховання

18 вересня 2022 року в межах заходів, присвячених 31-й річниці незалежності України, на філологічному факультеті Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» в online режимі було проведено кураторську годину для здобувачів другого (магістерського) рівня ОПП «Середня освіта (Українська мова та література)» та Середня освіта (Мова і література (англійська))». До заходу було залучено гарантів ОПП доц. Нестелєєва М.А., доц. Падалку Р.М. та запрошено фахівців-практиків інших закладів освіти: Ковальову Наталію Миколаївну, заступника директора з НВР Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради та вчителя англійської мови ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 Мірошниченко Андрія Миколайовича, які присвятили свої виступи видатним історичним особистостям та сучасним діячам українського державотворення та захисникам української державності. Такі заходи уможливлюють гармонійно поєднати професійну та виховну підготовку здобувачів освітніх програм.