20 вересня на кафедрі теорії і практики технологічної та професійної освіти відбулось розширене засідання. Група забезпечення спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) разом зі стейкхолдерами (Ніколаєнко О.В. – директор КЗ «Станція юних техніків», м. Слов’янськ, Клейно Є. О. – викладач професійного ліцею військово-цивільної адміністрації м. Торецьк, Донецької області та Ковальчук Т. С. – здобувач магістерського рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)) обговорили «Положення про розроблення та сертифікацію дистанційних курсів навчальних дисциплін у ДНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»». Розглянули єдині вимоги до змісту й оформлення та особливості сертифікації дистанційних курсів з навчальних дисциплін. Намітили шляхи оновлення робочих програм, силабусів тощо. Також був зроблений аналіз навчально-методичних матеріалів щодо якості викладання нової навчальної дисципліни «Технології моделювання та дизайн виробів з практикумом» у здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти. Учасники засідання обговорили та затвердили план співпраці на новий навчальний рік.