Затвердження планів роботи зі стейкхолдерами ОПП «Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література (англійська))» першого (бакалаврського) рівня

На засіданні кафедри української мови та літератури за участю стейкхолдерів ОПП «Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література (англійська))» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти були обговорені питання підготовки до початку та особливості організації освітнього процесу 2022-2023 навчального року. Завідувач кафедри детально проаналізувала порядок роботи НПП та здобувачів відповідно до наказу ДДПУ. Після обговорення було затверджено план роботи зі стейкголдерами в 2022-2023 навчальному році, який підготувала гарант ОПП доц. Рябініна І.М. із членами робочої групи. Стейкхолдери Сулакова Олена Миколаївна (заступник директора Слов'янської ЗОШ № 10) та Савченко Ганна Олександрівна (заступник директора Слов'янської ЗОШ № 7) внесли пропозиції щодо організації виховних заходів, конкурсів, наукових конференцій, круглих столів у межах співпраці ЗЗСО - ЗВО.