Оновлення та модернізації освітньої програми «Середня освіта (Математика)»

08 червня 2022 року на фізико-математичному факультеті ДДПУ відбулось засідання робочої групи з оновлення та модернізації освітньої програми «Середня освіта (Математика)» підготовки здобувачів магістерського РВО.

В засіданні взяли участь стейкхолдери: Рульова Надія Григорівна – директор ЗОШ I-III ст. №10 Слов'янської міської ради Донецької області; Воробйова Світлана Іванівна – старший викладач кафедри природничо-математичних дисциплін та методики їх викладання, Донецький ОБЛІППО; Гайдар Сергій Олегович – вчитель математики Слов'янського ЗЗСО №15; Ковальова Катерина Дмитрівна – студент 1 курсу денної форми навчання на 2-му (магістерському) РВО за ОП «Середня освіта (Математика)»; Чашечникова Ольга Серафімівна – завідувач кафедри математики Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
та розробники ОП: Чайченко Станіслав Олегович – керівник групи забезпечення спеціальності 014 Середня освіта (Математика); Беседін Борис Борисович – гарант освітньої програми (магістерський РВО) Кадубовський Олександр Анатолійович – гарант освітньої програми (бакалаврський РВО).

Було обговорено розроблені проекти освітньої програми і навчального плану. Внесено ряд пропозицій щодо вдосконалення вибіркової складової ОП.
За результатами обговорення в цілому ОП та навчальний план схвалено і рекомендовано до впровадження на фізико-математичному факультеті ДДПУ у 2022-2023 н.р.