Оновлення та модернізації освітньої програми «Середня освіта (Фізика)»

14 червня 2022 року на фізико-математичному факультеті ДДПУ відбулось засідання робочої групи з оновлення та модернізації освітньої програми «Середня освіта (Фізика)» підготовки здобувачів магістерського РВО.

В засіданні взяли участь стейкхолдери: Іванов Сергій Юрійович – директор Хрестищенської ЗОШ І – Ш ступенів Слов'янської районної ради Донецької області; Масич Віталій Васильович – доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри фізики ХНПУ імені Г. С. Сковороди; Єкімов Євгеній Олександрович – студент 1 курсу денної форми навчання на 2-му (магістерському) РВО за ОП «Середня освіта (Фізика)»;
та розробники ОП: Ткаченко Володимир Миколайович – гарант освітньої програми (магістерський РВО); Лимарєва Юлія Миколаївна – гарант освітньої програми (бакалаврський РВО); Костіков Олександр Петрович – викладач кафедри фізики; Бєлошапка Олександр Якович – викладач кафедри фізики.

Під час засідання було обговорено розроблені проекти освітньої програми та навчального плану. Внесено ряд пропозицій щодо вдосконалення вибіркової складової ОП.
За результатами обговорення в цілому ОП та навчальний план схвалено і рекомендовано до впровадження на фізико-математичному факультеті ДДПУ у 2022-2023 н.р.