Робота з внутрішніми і зовнішніми стейкхолдерами

Донецький обласний еколого-натуралістичний центр 29 січня 2022 року в дистанційному режимі, з метою залучення молоді до науково-дослідної та експериментальної роботи у Донецькій області, провів обласну науково-практичну конференцію учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво». У Конференції взяли участь 74 юних дослідників, біологів, винахідників та раціоналізаторів з міст: Бахмут, Білозерськ, Добропілля, Дружківка, Констянтинівка, Краматорськ, Курахове, Лиман, Маріуполь, Мар’їнка, Селидове, Соледар, Словя’нськ, Часів Яр та Бахмутського, Волноваського, Краматорського, Маріупольського, Покровського районів.
Плідно працювало 5 секцій: «Юний дослідник», «Юні ботаніки та рослинники», «Енергія і середовище», «Юні зоологи і тваринники», «Винахідницькі та раціоналізаторські проєкти еколого-натуралістичного напряму». Здобувачі освіти змістовно розкривали свої дослідження, демонструючи цікаві презентації.
Почесними членами журі, поряд з представниками інших організацій, були викладачі кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології Ірина Курильченко, Олена Дичко, Ірина Кушакова та Юлія Клименко.
Науковці відмітили, що науково-дослідницькі роботи переможців гідні бути представлені на Всеукраїнських конкурсах еколого-натуралістичного напряму. Науковий потенціал Донеччини у даному напрямі розвивається та вдосконалюється.