СПІВПРАЦЯ ЗІ СТЕЙКГОЛДЕРАМИ: Обговорення результатів опитування випускників та здобувачів Освітньої програми «Середня освіта (Мова і література (англійська))» другого (магістерського) рівня вищої освіти

28.01.22р. відбулася зустріч групи забезпечення ОП «Середня освіта (Мова і література (англійська)» (освітній рівень: магістр) зі стейкголдерами О.А. Бабенко (директор Слов’янського педагогічного ліцею), Є.А. Луганцовою (методист відділу організаційно-методичного супроводу розвитку обдарованості Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти), І.С. Кур’янович (заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. №16, м. Слов’янськ) з питання обговорення результатів опитування, яке було проведено серед випускників та здобувачів відповідної ОП. Під час зустрічі обговорили отриману інформацію щодо очікувань та рівня задоволеності випускників/здобувачів вищої освіти якістю освіти і станом освітнього процесу у ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет». Учасниками зустрічі надано оцінку представленим результатам та визначено тенденції щодо подальшого вдосконалення ОП.