Державна атестація здобувачів освітньої програми «Педагогіка вищої школи» другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки

6, 7 та 29 грудня 2021 року на факультеті гуманітарної та економічної освіти відбулась державна атестація здобувачів освітньої програми «Педагогіка вищої школи» другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки на здобуття освітньої кваліфікації «Магістр з освітніх, педагогічних наук» та професійної кваліфікації «Викладач закладу вищої освіти». 13 здобувачів денної форми навчання та 35 здобувачів заочної форми навчання складали атестаційний екзамен у дистанційній формі. Атестаційна комісія на чолі з доктором педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри теорії та практики початкової освіти Гавриловою Людмилою Гаврилівною та у складі екзаменатора д.пед.н., проф., завідувача кафедри педагогіки вищої школи Топольник Яни Володимирівни, стейкголдера к.пед.н., доц., в.о. ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Краматорськ) Бурцевої Юлії Олександрівни та секретаря к.пед.н., доц. Коркішко Олени Геннадіївни відмітила високий рівень організації підготовки та проведення державної атестації. Під час складання атестаційного екзамену здобувачі продемонстрували ґрунтовне володіння теоретичними знаннями, вміннями їх практичного застосування та підтвердили досягнення програмних результатів навчання, визначених освітньою програмою. Комісія розглянула матеріали складання атестаційного екзамену, виконання навчального плану й ухвалила присвоїти кваліфікацію «Магістр з освітніх, педагогічних наук. Викладач закладу вищої освіти» і видати дипломи магістра та сертифікати, що засвідчують вивчення дисциплін вибіркових блоків «Основи андрагогіки», «Тьюторські технології», «Позашкільна освіта» та здобуття додаткових компетентностей.