Атестаційний екзамен

28 та 29 грудня 2021 року на факультеті фізичного виховання відбувся атестаційний екзамен на здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 середня освіта (Біологія та здоров’я людини), денної та заочної форми навчання.
Голова атестаційної комісії доктор біологічних наук, професор Сумського державного педагогічного університета імені А.С. Макаренка Віталій Ілліч Шейко (представник зовнішних стейкхолдерів). Члени атестаційної комісії: директор Слов’янської загальноосвітньої школи № 8, вчитель вищої кваліфікаційної категорії Світлана Валентинівна Дєлєскє (представник зовнішних стейкхолдерів); доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології Владислав Вікторович Дичко; кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Валеріївна Кушакова; екзаменатор: кандидат біологічних наук, доцент Ірина Юріївна Курільченко.
Відповіді більшості студентів характеризувались логічністю, самостійністю, умінням використовувати міжпредметні зв’язки, застосовувати практичний досвід, обґрунтовувати свої висновки та судження як з наукової точки зору, так і з боку потреб сучасної практики учителя біології та основ здоров’я.
Щиро вітаємо наших випускників!