Залучення стейкхолдерів до освітнього процесу кафедри спеціальної педагогіки та інклюзії: проведення науково-практичного семінару, підготовка публікацій

У грудні місяці 2021р. було залучено стейкхолдерів до освітнього процесу кафедри спеціальної педагогіки та інклюзії, відбулося надання кваліфікованої та методичної допомоги роботодавцям (практичним працівникам спеціального закладу освіти) на підставі консультування щодо організації та впровадження інклюзивної форми навчання у спеціальні та загальноосвітні заклади освіти, ознайомлення із сучасними технологіями, питаннями складання індивідуальними програмами розвитку дитини з особливими потребами, знайомство з новітніми публікаціями викладачів кафедри.
Було проведено науково-практичний семінар «Сучасний погляд на підготовку фахівців в галузі спеціальної освіти з урахуванням новітніх вимог і попитів суспільства», в процесі якого було обговорено підготовку фахівців бакалаврського рівня на підставі оновленої ОП 016- Спеціальна освіта. За результатами семінару підготовлено сумісні зі стейкхолдерами публікації у кафедральну монографію, у науково-методичний Альманах кафедри «Від науки – до практики» (видання заплановано на березень-квітень 2022р.).
На семінарі були присутні: викладачі кафедри спеціальної педагогіки та інклюзії; Бондарчук А.В., студентка 4-го курсу факультету спеціальної освіти; Ушкалова Н.В., директорка Слов’янської спеціальної школи №23 Донецької обласної ради; Козлова О.В., Заслужена вчителька України, вчителька вищої категорії, вчителька-методист цієї школи; Свідлова Т.Є., завідувачка спеціального дошкільного навчального закладу компенсуючого типу № 16 «Рушничок» Слов’янської міської ради; Єрофєєва Д.І., директорка Комунального закладу «Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями»; Медяник Н.В., в.о. директора ЗЗСО № 17. Стейкхолдери виступили з доповідями стосовно практичного аспекту навчання і виховання дітей з особливими потребами.