ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ МАГІСТРІВ ПРОЙШЛА УСПІШНО

Впродовж 13-29 грудня на факультеті гуманітарної та економічної освіти проводилась державна атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент. Дистанційне навчання внесло свої корективи у графік навчального процесу і випускників магістратури, тому й атестація проходила на платформі Zoom, яка давно та успішно протестована під час дистанційного навчання.
За результатами атестації затверджено звіт голови ДЕК д.е.н., проф. О.Ю. Попової (зав. кафедри управління і фінансово-економічної безпеки ДВНЗ «Донецький національний технічний університет», зовнішній стейкхолдер-представник наукової спільноти) та обговорення результатів досягнень магістрантів, у якому прийняли участь зовнішні стейкхолдери-роботодавці А.М. Лісничий – генеральний директор ТОВ Інтербізнес-Інвест (м. Київ), Н. О. Островська - головний бухгалтер ТОВ Компанія Еврорезерв (м. Київ) та Р. О. Згоденко – голова правління ПрАТ «Інститут керамічного машинобудування «Кераммаш» (м. Слов’янськ). Експертами було зазначено високий рівень підготовки здобувачів, про що свідчать результати випробувань. Було наголошено на необхідності посилення практико-орієнтованої частини навчального плану ОП «Менеджмент», а також на необхідності проведення підсумкової атестації у формі виконання кваліфікаційної роботи згідно вимог Стандарту вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент. Гарант ОП Менеджмент другого (магістерського) рівня вищої освіти проф. Коверга С.В. запропонував орієнтовний перелік тем магістерських досліджень які були обговорені та схвалені представниками стейкхолдерів.
Колектив кафедри менеджменту щиро вітає випускників з успішною державною атестацією та здобуттям ступеня вищої освіти «Магістр» та кваліфікації «Магістр менеджменту».